Вы находитесь здесь: Главная > Наши достижения > Дитяча олімпіада Херсонщини. Наші олімпійці Кравченко Софія і Гаран Ярослав.

Дитяча олімпіада Херсонщини. Наші олімпійці Кравченко Софія і Гаран Ярослав.

У “Прибрежному” відкрили Дитячу Олімпіаду Херсонщини
6 червня у Центрі Олімпійських видів спорту “Прибрежний” у Лазурному на Херсонщині відбулося урочисте відкриття “Дитячої Олімпіади Херсонщини-2019”.

“Дитяча Олімпіада” – це унікальний спортивно-оздоровчий захід, аналогів якому нема в Україні. На Херсонщині він проводиться управлінням молоді та спорту Херсонської ОДА та КУ Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” з 2003 року та завжди у “Прибрежному”.

У цьому році на Олімпіаду приїхали команди з 11 районів, Каланчацької ОТГ, Херсона та Каховки. Загалом 301 дитина – вихованці ДЮСШ та переможці міських та районних спортивних змагань.

— Вже багато років оздоровчий дитячий сезон у “Прибрежному” розпочинається з Дитячої Олімпіади. Ми завжди раді приймати дітей, які мають певні спортивні здобудки та надавати можливість оздоровлення та відпочинку. В цьому році юні спортсмени тренуються та змагаються на сучасній спортивній арені олімпійського рівня. Поряд з ними тренуються члени легкоатлетичної збірної України. Тож у спортсменів-початківців є шанс побачити майстерність професіоналів, щоб знати, чого прагнути, — коментує керівник Центру Олімпійських видів спорту “Прибрежний” Андрій Путілов.

Урочисте відкриття Дитячої Олімпіади відбулось на вечір 6 червня.

На футбольному полі юні спортсмени виконали флеш-моб “Руханка”.

Також відбулося нагородження перших переможців у змаганнях.

“Дитяча Олімпіада Херсонщини-2019” триває з 2 по 16 червня, діти змагаються у легкій атлетиці, футболі, волейболі та баскетболі.

https://pik.ua/news/url/u-pribrezhnomu-vidkrili-ditjachu-olimpiadu-hersonschini

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий